Doprava od 45 Kč | Nad 550 Kč DOPRAVA ZDARMA | Až 6 VZORKŮ k nákupu zdarma

1. DODACÍ LHŮTA

Zboží zasíláme do 2 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravce DPD, České pošty nebo Zásilkovny. Doručení zásilky je standardně do 2-5 pracovních dní od objednání.

 

2. DOPRAVA

ČESKÁ POŠTA / 45 Kč

Při platbě kartou či převodem je možné zvolit dopravu přímo do vaší schránky, a to obyčejným psaním prostřednictvím České pošty. Tuto možnost nelze zvolit při platbě dobírkou a doručení v tomto případě trvá standardně 4-5 dní od odeslání. Vzhledem k ceně dopravy není možné zásilky poslané tímto způsobem sledovat.

UPOZORNĚNÍ! Prosím, mějte na paměti, že doručení touto formou je nejekonomičtější, ovšem také nejdelší a nejsme schopni jej nijak ovlivnit. Zásilky posíláme v současné době na své náklady dražší formou v režimu D+1, tedy doručení do druhého dne, nicméně podle vyjádření pošty je v této chvíli nápor na jejich služby takový, že standardní doručení těchto zásilek je 5-7 pracovních dní, ale i víc. Případné reklamace s nedoručenou zásilkou jsme proto schopni řešit až po 10 pracovních dnech od odeslání. Do té doby musíme bohužel čekat, zda se doručení nezdrželo v procesu České pošty. Pokud na zásilku pospícháte, zvolte, prosím, doručení jinými způsoby, díky kterým jsme schopni vám doručit vaši objednávku už do dvou dní včetně možností sledování či kontaktování kurýrem dopředu. Děkujeme za pochopení.

 

ZÁSILKOVNA / 75 Kč

Doručení na pobočku Zásilkovny obvykle trvá 1-2 dny pracovní od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou. Pobočku Zásilkovny si sami vyberete v Pokladně v rámci nákupního procesu.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

 

DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU NA ADRESU / 95 Kč

Doručení na adresu trvá obvykle do 1-2 pracovní dny od odeslání po celé ČR. 

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání nejsme, bohužel, schopni ovlivnit. Zásilkovna v den dodání odesílá SMS s dobou dodání v časovém rozmezí 90 minut.

DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 550 Kč a vyšší. V tomto případě je objednávka zasílána prostřednictvím obyčejného psaní České pošty a je nutné ji uhradit kartou či převodem. Při objednávce nad 1.000 Kč je možné zvolit jako dopravu zdarma doručení na pobočku Zásilkovny.

 

3. PLATBA

MANUÁLNÍ PLATBA / 35 Kč

NA DOBÍRKU / V HOTOVOSTI ČI KARTOU

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci při dodání, nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +35 Kč v případě dopravy na pobočku Zásilkovny a +35 Kč v případě doručení na adresu. Tuto možnost platby není možné zvolit při doručení obyčejným psaním Českou poštou.

Na vybraných pobočkách Zásilkovny či při doručování prostřednictvím DPD je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz.

MANUÁLNÍ PLATBA

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem Vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě.
Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

 

ONLINE PLATBA

Asociace platebních karet bohužel dala kratom (přestože je v ČR i většině Evropy legální) na svůj seznam látek, které není možné hradit platební kartou či okamžitým online převodem. Tuto možnost jsme tedy museli odstranit z našeho e-shopu a není možné objednávky kratomu nadále uhradit online. Děkujeme za pochopení.