Nad 1.000 Kč DOPRAVA ZDARMA | Až 9 DÁRKŮ k nákupu

1. DODACÍ LHŮTA

Zboží zasíláme do 2 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravce GLS nebo Zásilkovny. Doručení zásilky je standardně do 2-5 pracovních dní od objednání.

 

2. DOPRAVA

ZÁSILKOVNA, GLS PARCELSHOP / 75 Kč

Doručení na pobočku obvykle trvá 1-2 dny pracovní od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou/GLS. Pobočku Zásilkovny či Parcelshopu si sami vyberete v Pokladně v rámci nákupního procesu.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na stránkách dopravce.

 

DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU NEBO GLS NA ADRESU / 95 Kč

Doručení na adresu trvá obvykle do 1-2 pracovní dny od odeslání po celé ČR. 

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání nejsme, bohužel, schopni ovlivnit. Zásilkovna I GLS v den dodání odesílá SMS s dobou dodání v časovém rozmezí 90-120 minut.

DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 1.000 Kč a vyšší. V tomto případě je objednávka zasílána prostřednictvím Zásilkovny nebo dopravce GLS, dle vašeho výběru.

 

3. PLATBA

MANUÁLNÍ PLATBA / 35 Kč

NA DOBÍRKU / V HOTOVOSTI ČI KARTOU

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci při dodání, nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +35 Kč .

Na vybraných pobočkách Zásilkovny či při doručování prostřednictvím GLS je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz či na stránkách dopravce GLS.

MANUÁLNÍ PLATBA

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem Vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě.
Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

 

ONLINE PLATBA

Asociace platebních karet bohužel dala kratom (přestože je v ČR i většině Evropy legální) na svůj seznam látek, které není možné hradit platební kartou či okamžitým online převodem. Tuto možnost jsme tedy museli odstranit z našeho e-shopu a není možné objednávky kratomu nadále uhradit online. Děkujeme za pochopení.