Nad 1.000 Kč DOPRAVA ZDARMA
Až 9 DÁRKŮ k nákupu

Nad 1.000 Kč DOPRAVA ZDARMA. Až 9 DÁRKŮ k nákupu.

Nejde nám o to být nejlevnější

 

Víme, že nejsme nejlevnější. Ale chtěli jsme nabídnout něco víc než jen levný produkt. Věříme, že kvalita by neměla být kompromisem, proto jsme se nenechali zlákat snižováním nákladů na úkor kvality. Vyzkoušeli jsme 16 různých dodavatelů, než jsme byli přesvědčeni, že toto je kratom, za který se dokážeme postavit. Kvalitou, eticky i ekologicky. K tomu každý týden 2-3 nové dodavatele odmítneme, protože nesplňují laťku, kterou jsme nastavili.

Jsme hrdí na to, že nabízíme to nejlepší, co můžete z kratomu v České republice získat. Potvrzuje to i více než 19 tisíc objednávek nebo 38 % zákazníků, kteří se do našeho e-shopu pravidelně vrací.

Zajímá vás, jak náš kratom a za jakých podmínek vzniká? Podívejte se pod pokličku našim farmářům přímo v oblasti Jongkong v Západním Kalimantanu.

Výběr listů

 

Vždy vybíráme pouze listy, které jsou nejméně 1-5 let staré, protože obsahují vysoké množství aktivních látek. Po celou dobu sběru i zpracování kratomu nosí naši farmáři sterilní rukavice, roušku i vlasovou síťku.

Sterilizace

 

Pro sterilizaci kratomu používáme UV záření, které na rozdíl od gamma záření „neničí“ aktivní látky v kratomu.

Neprodyšné balení

 

Kratomu příliš neprospívá světlo ani vzduch. Proto jsou všechna naše balení neprodyšně zatavena v černém hliníkovém sáčku se zavíráním, aby vám kratom vydržel co nejdéle čerstvý.