Nad 1.000 Kč DOPRAVA ZDARMA
Až 9 DÁRKŮ k nákupu

Nad 1.000 Kč DOPRAVA ZDARMA. Až 9 DÁRKŮ k nákupu.

V poslední době se kratom stává stále více populárním, avšak z hlediska legislativy je stále považován pouze za sběratelský produkt a není klasifikován jako potravina. Regulace kratomu se stále vyvíjí, a přestože to může být zdrojem některých komplikací, rozhodli jsme se řídit určitými etickými zásadami nad rámec toho, co nám ukládá zákon.

NE kratomu dětem

 

Naší nejvyšší prioritou je nejenom bezpečnost našich zákazníků, ale také části té populace, pro kterou kratom vhodný není – zejména dětí. Zastáváme názor, že prodej jakýchkoliv psychoaktivních látek (tedy i kratomu) by měl být povolen pouze osobám starším 18 let, které si jsou vědomy jeho účinků.

NE prodejním automatům

 

I když momentálně nekontrolujeme věk u zákazníků, kteří si objednávají kratom na e-shopu (nemáme pro takové omezení oporu v zákoně), snažíme se podnikat jiné kroky, aby nebyl kratom pro nezletilé příliš dostupný. Jsme proti prodeji kratomu v prodejních automatech nebo v blízkosti škol a jiných míst, kde se hojně pohybují děti.

ANO kratomu s mírou

 

Na našem e-shopu jsme snížili ceny váhy na kratom, aby bylo snazší a dostupnější jeho přesné měření. Vážení kratomu je totiž klíčové pro udržení „sběratelské“ vášně pod kontrolou a zajistí, že vaše zkušenost s kratomem bude vždy přesná, předvídatelná a bezpečná.